Hakkımızda

Hakkımızda

Çelik Hukuk Bürosu, 1996 yılında Avukatlık mesleğine Finans ve Bankacılık alanlarında Faaliyet gösteren Kuruluşların İstanbul ve Ankara illerinde bulunan Genel Müdürlüklerinde Yönetici Avukat olarak görev yaptıktan sonra, 2007 yılında Av.Mustafa ÇELİK tarafından kurulmuştur. Diyarbakır ilinde Şirketler, kamu kurum ve kuruluşları ve gerçek kişilere; Vergi ve İdare hukuku, İcra ve İflas Hukuku , Şirketler Hukuku (Birleşme ve Ayrılma), Sözleşme Hukuku,  Enerji Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.  Özellikle büyük ölçekli yatırım projelerinin hukuki ve vergisel yükümlülükler anlamında alt yapısının oluşturulmasında hukuk danışmanı olarak tercih edilir hale gelmiştir.

Çelik Hukuk Bürosu, ilkelerinden taviz vermeksizin, müvekkillerinin tüm beklentilerinin karşılanmasını sağlamak üzere, alternatifleri araştırarak ve riskleri de değerlendirerek hukuki işlemlerin her safhasında, kurulduğu günden bu yana müvekkillerinin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Çelik Hukuk Bürosu, Her biri kendi alanlarında deneyimli hukukçular ve personele sahiptir. Hizmet verilen kurum ve kuruluşların kullanmış oldukları Hukuki Yazılımlar konusunda hertülü teknik bilgi ve deneyime sahiptirler.